cevat_aksoy_Bursa_Mekan_konsept_modern_mobilya_tasarim_calzadecor_Magaza_tasarım_inegöl_mobilyası_Bursa_icmimarlik_Bursa_tasarım_Bursa_içmimar_cevat_aksoy_endüstriyel_tasarımcı_cevat_aksoy_Fuar_stand_tasarım_cephe_tasarım_inegol_mobilya_Tasarımcı_cevat_aksoy_calza_decor

Calza Decor;
Ticari kullanım amacına yönelik ve tasarım unsurları ile zenginleştirilmiş mekan konseptleri ve endüstriyel mobilya grupları geliştirmektedir. Mobilya, Giyim ve Mücevher sektörlerinde faaliyet gösteren çeşitli markalarda, 20 yılı aşkın bir süreçte elde edindiği tecrübe ve bilgi birikimleriyle 2011 yılında Cevat Aksoy tarafından kuruldu. Kurulduğu tarihten bu yana çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir çok mağaza, cephe, fuar standı, villa ve toplu konut projeleri için konsept tasarımlar geliştirmiştir.

 

Cevat Aksoy tarafından oluşturulan konseptler sadece o projeye özgü tasarım unsurları, sıra dışı form ve detayların yanı sıra hedefe yönelik stratejik kurgular barındırır.

 

Caza Decor tarafından projelendirilen konseptlerin Cevat Aksoy ve çözüm ortaklarının bilgi, deneyim ve organizasyon hakimiyeti ile hayata geçirilmesi sağlanır.

 

 

Cevat Aksoy

Kurucu / Tasarımcı

 

 

HAYATINZDA TASARIM, TASARIMDA İSE HAZLAR OLSUN İSTİYORUZ.
ÇÜNKÜ “AYRICALIK HER ZAMAN KEYİF VERİR.”
Cevat Aksoy

MODA STİLE, STİL TASARIMA, TASARIM İSE YAŞAMA MUHTAÇTIR.
Cevat Aksoy